facebookmedia.cz


777 787 687

info@facebookmedia.cz

Nabídka

Naše nabídka je zaměřena na kompletní správu o firemní Facebook stránku. Pro každého klienta je vhodné jiné řešení a proto Vám pomůžeme zjistit, co je pro Vás to pravé. U nás si můžete vybrat z několika variant. Předem definované balíčky podle typu správy. Když Vás nezaujme ani jeden z balíčků, nabízíme i doplňkové služby podle Vašich představ. Individuální přístup je samozřejmostí a proto se na nás neváhejte obrátit se svými požadavky.

Výměna úvodního a profilového obrázku na Facebook profil

Graficky Vám zpracujeme úvodní a profilový obrázek podle Vašeho přání a představ. Pokud nemáte jasnou představu rádi Vám vytvoříme návrh sami. Po zhotovení jej zasíláme ke schválení a Vy si vyberete popřípadě zašlete připomínky k úpravě. Cílem je spokojenost na Vaši straně a atraktivní design.

Příspěvky na zeď

Jedná se o obrázkové příspěvky, které se zobrazují na hlavní zdi Vaši Facebook skupiny. Tyto příspěvky vybíráme z aktuální nabídky na Vašem e-shopu a graficky zpracováváme tak, aby zaujaly. Je možno zaslat seznam produktů, které daný měsíc chcete prezentovat. V opačném případě probíhá výběr z naší strany.

Přivedení fanoušků

Větší počet fanoušků (To se mi líbí) znamená pro Vaši stránku na Facebooku větší dosah příspěvků. Každý příspěvek (obrázek, text, video), který je umístěn na zeď vaši skupiny vidí všichni na Vaši stránce. Jakoukoliv interakci uživatele pak zobrazí následně jejich přátele, tím se zvyšuje dosah daného příspěvku.


Cílení reklamy

Cílení reklamy na Facebooku je různé. Z hlediska toho co chcete, aby se událo, si můžete zvolit z níže uvedených možností. Vaše reklamy se budou automaticky optimalizovat tak, aby se zobrazovaly uživatelům, u nichž je nejvyšší pravděpodobnost, že podniknou akci, která Vám pomůže dosáhnout určeného cíle. Pomůžeme vybrat vhodnou variantu a vysvětlíme jednotlivé přínosy. Vyzkoušíme i několik možností a vybereme tu nejvíce efektivní.

Propagace příspěvků na stránce

Umožňuje propagovat sdílený příspěvek na zdi. Takto propagovaný příspěvek je viditelný více lidem. Lidé mohou reagovat, komentovat, sdílet a pod. Tím se zvyšuje dosah, ale také získáváte zpětnou vazbu.

Propagace stránky

Zvyšuje počet návštěv na Vaši Facebookové stránce a tím vyšší dosažení To se mi líbí. Narůstá tím počet fanoušků a tím dosah sdílených příspěvků. Dá se říci, že čím více uživatelů máte, tím větší okruh lidí Vás vidí. Je to dáno tím, že se příspěvky zobrazují při podniknutí nějaké akce ( například okomentování) i přátelům uživatele.

Kliknutí na webovou stránku

Při tomto výběru cílení reklamy dosáhnete zvýšené návštěvnosti na Vaši webové stránce. Můžete odkazovat přímo na daný produkt uvedený na obrázku ( na banneru) nebo obecně na stránku. Pro přehled je dobré měření statistiky příchodu z Facebooku. S tímto rádi pomůžeme a vysvětlíme jak a kam umístit měrný kód.

Zvýšení počtu konverzí na webu

Odkažte lidi na svůj web, aby tam provedli konkrétní akci, třeba registraci, nákup a pod. Pro měření se využívá JavaScript kód. Rozhodně měření nepodceňujte, získáte tím přehled jak se ujala vaše zvolená strategie a zda není třeba zvolit jinou cestu. V opačném případě Vám ukáže přesný počet akcí, které uživatelé provedli, popřípadě proč je neprovedli.

Jakou částku investovat do kampaně ?

Minimální doporučená investice je 400 Kč za měsíc. Částka je rozložena na každý den a je optimalizována pro efektivní využití. Součástí balíčku je rozložení částky na celý měsíc. Prostředky můžete investovat i jednorázově v případě velké akce, kterou chcete propagovat. Například pokud máte obří výprodeje nebo nové zboží, které Vaše konkurence ještě nemá, dejte o tom vědět ve velkém a v předstihu všem. Výše finančních prostředků záleží jen na Vás. Tak, jako čas pro využití tohoto kreditu. Chcete investovat jednorázově například na jeden týden? Nebo nechat částku rozložit na celý měsíc? Je to jen na Vás.

Tvorba banneru

Vytvoříme Vám originální a poutavý banner, který na první pohled uživatele zaujme a vyzve k akci. Záleží jen na Vás v jakých rozměrech a s jakým obsahem. Vy máte představu a my ji zrealizujeme. Na základě našich zkušeností Vám pomůžeme vhodně umístit text, zvolit moderní a zajímavé barvy, popřípadě upravit dodaný obrázek.